Hangi Bölüm Kaç Net

Hangi Bölüm Kaç Netle Kazanılır 2024

2024 YKS sınavına girecek adayların en çok sorduğu sorulardan birisi hangi bölüm kaç netle kazanılır olmaktadır. Her yıl sınavın zorluğu, bölümün potansiyeli gibi faktörlere bağlı olarak netler çok fazla değişkenlik gösteriyor olsada YKS adayları için bu veri çok önemlidir. Sizler için 2023 yılına ait YKS netlerini her bölüm için hazırladık. Aşağıdan istediğiniz bölüme ait üniversitelere giren son kişilerin netlerini görebilirsiniz:

Sayısal Bölümler Kaç Netle Kazanılır?
Sözel Bölümler Kaç Netle Kazanılır?
Eşit Ağırlık Bölümleri Kaç Netle Kazanılır?
Dil Bölümleri Kaç Netle Kazanılır?

Sayısal Bölümler Kaç Netle Kazanılır 2024

Sayısal Bölümler için kaç net gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz. Arama kutusuna merak ettiğiniz bölümü yazarak o bölüme ait yazıya kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bölümü arat.

Sözel Bölümler Kaç Netle Kazanılır 2024

Sözel Bölümler için kaç net gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz. Arama kutusuna merak ettiğiniz bölümü yazarak o bölüme ait yazıya kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bölümü arat.

Eşit Ağırlık Bölümleri Kaç Netle Kazanılır 2024

Eşit Ağırlık Bölümleri için kaç net gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz. Arama kutusuna merak ettiğiniz bölümü yazarak o bölüme ait yazıya kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bölümü arat.

Dil Bölümleri Kaç Netle Kazanılır 2024

Dil Bölümleri için kaç net gerektiğini öğrenmek için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz. Arama kutusuna merak ettiğiniz bölümü yazarak o bölüme ait yazıya kolaylıkla erişebilirsiniz.

Bölümü arat.

4 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2024
2 Yıllık Bölümlerin Taban Puanları ve Sıralamaları 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu