Eğitim Ücretleri

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi tercih edecek adaylar için okulun avantajları ve eğitim durumu gibi eğitim ücretleri de önemlidir. Aşağıdaki tabloda sizlere Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Eğitim Ücretleri hakkındaki bilgileri paylaştık. Bu eğitim ücretleri Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi’nin resmi internet sayfasından alınmıştır. Tercihlerinizi yaparken Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi’nin resmi internet sayfasını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

DönemStandart Öğrenim ÜcretiTıp Fakültesi Öğrenim Ücreti
Güz Dönemi100.000₺140.000₺
Bahar Dönemi100.000₺140.000₺
Yaz DönemiYeniden BelirlenecekYeniden Belirlenecek
Yıllık Toplam300.000₺420.000₺

Not: Yaz dönemi ücretleri enflasyon oranlarına göre Mütevelli Heyet tarafından belirlenecektir. Yıllık ödemeyi tercih edenler için üç dönem ücreti toplamı aynı tutar olarak yılda bir defada 300.000₺ (Tıp Fakültesi için 420.000₺) tahsil edilir.

Not: YKS tercihleri yaparken, tercih edeceğiniz üniversitenin eğitim ücretleri hakkında bilgi almak için ÖSYM kılavuzunu veya üniversitenin resmi web sitesini incelemenizi öneririz. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, KDV dahil veya hariç olabilir. Ayrıca, bazı üniversiteler taksitlendirme imkanı sunarken, diğerleri taksitlendirme yapmayabilir. Ücretlerde eksik ya da yanlış bir ücret olduğunu düşünüyorsanız bize bilgi verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu