Eğitim Ücretleri

Özyeğin Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Özyeğin Üniversitesi tercih edecek adaylar için okulun avantajları ve eğitim durumu gibi eğitim ücretleri de önemlidir. Aşağıdaki tabloda sizlere Özyeğin Üniversitesi Eğitim Ücretleri hakkındaki bilgileri paylaştık. Bu eğitim ücretleri Özyeğin Üniversitesi’nin resmi internet sayfasından alınmıştır. Tercihlerinizi yaparken Özyeğin Üniversitesi’nin resmi internet sayfasını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

2023-2024 Akademik Yılı’nda Özyeğin Üniversitesi MBA Programı için belirlenen öğrenim ücretleri şu şekildedir:

  • Türk öğrenciler için: 254,629.63 TL (KDV dahil)
  • Uluslararası öğrenciler için: 15,277.78 USD

Öğrenim ücreti, Türk Lirası dışındaki para birimleri için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın o günkü Döviz Satış Kuru üzerinden üç taksitte ödenebilir.

Burs olanaklarına başvurmak isteyen adaylar, online başvuru formuna tüm belgelerini yükleyerek başvuruda bulunmalıdır. Burs başvurusu yapan adayların GMAT, GRE veya ALES sınavlarına girmesi ve sınav sonuçlarını mülakat esnasında sunması gerekmektedir.

Mülakat sonrasında kabul edilen adayların başvuru belgeleri ve sınav sonuçları, Program Direktörleri ve Enstitü Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilir. Rektör onayı ile aday öğrencilere, akademik ve profesyonel başarıya odaklı değişen oranlarda “başarı” burs paketleri sunulur.

Not: YKS tercihleri yaparken, tercih edeceğiniz üniversitenin eğitim ücretleri hakkında bilgi almak için ÖSYM kılavuzunu veya üniversitenin resmi web sitesini incelemenizi öneririz. Fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, KDV dahil veya hariç olabilir. Ayrıca, bazı üniversiteler taksitlendirme imkanı sunarken, diğerleri taksitlendirme yapmayabilir. Ücretlerde eksik ya da yanlış bir ücret olduğunu düşünüyorsanız bize bilgi verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu